חתונות

חתונה בלבן 
כאשר זוג מחליט להינשא והם בשלב של אחרי סגירת תאריך עם מקום וקייטרינג לאירוע, כמו כן d.j/להקה או גם וגם, צלם סטילס ווידאו. עכשיו שיש לנו את עיקר הדברים, מתפנים לסגירה של הפרטים הקטנים האלו שמבדילים ביין חתונה שגרתית "לחתונה בלבן" חתונה שבה הכלה המיועדת מגיעה עם ספר עב קרס שבו מפורט לפרטי פרטים שנאספו שנים קודם לכן, החל מאיך תיראה השמלה שתעטה ואיזה חליפה החתן ילבש, איך תיראה הכניסה לאירוע מה הקונספט של החופה והעיצוב בכלל, איזה קליפ יקרין הצלם ומה ינגן הd.j והאוכל… פה צריכה להיות מחשבה יצירתית. מכיון שלאירוע עצמו יש יותר מצד אחד, כאן צריך לחשוב על סוג האוכלוסייה, עדות, גילאים, קירבה למקום האירוע ועוד… לאחר פילוח של סוג האורחים נדע איך להרכיב את האירוע, האם הגשה לשולחן או "בופה" איזה סוג מזון יוגש? האם סביצ'ה דג ים או חריימה בורי. וכן אני מודע לזוגות שהם הפכים של המקור שלהם אבל "לחתונה בלבן" שם האלוהים נמצא בפרטים הקטנים אנו רוצים שהכל יהיה בהתאמה מושלמת.

חתונה
לאירוע חתונה בדרך כלל יש מבנה קלאסי אירוח שמתחיל בקבלת פנים עם מנות קטנות ומעוצבות המשולבות בהגשה אישית ואו מתוך מזנונים. ממשיך לטקס חופה/החלפת נדרים. עם סיום הטקס עוברים לארוחה העיקרית ומסיימים עם קינוחים ומתוקים.
א… כן בטווח יש ריקודים והרבה שמחה מלווה באלכוהול משובח, אבל זה עליכם.

אירוע חתונה הפוכה
לאירוע חתונה הפוכה קיים מבנה שונה מהחתונה הקלאסית, החתונה מתחילה בדרך כלל בקבלת פנים קצרה בשילוב עם פתיחת מזנוני עיקריות הנפתחים בשלבים ולפי זרימת קהל האורחים עד שלב מסוים ואז מתבצעת סגירה מוחלטת של קבלת פנים והמשך של מזנוני עיקריות עד לטקס חופה/החלפת נדרים ופתיחת מזנוני קינוחים.